Komentari 12

Zagreb dobio Inter, Kramarić je zabio za tri boda Lokomotive...

4

U 27. kolu HNL-a Zagreba je dobio Inter 2:1. Ovim porazom momčad iz Zaprešića na korak je do ispadanja. Lokomotiva je u Maksimiru okrenula vodstvo Karlovca

Zagreb je protiv Intera slavio sa 2:1. Strijelci za pjesnike bili su Oršolić u 27. i Trebotić u 53. minuti, dok je Budimir ublažio poraz šest minuta prije kraja susreta. Ovim porazom momčad iz Zaprešića na korak je do ispadanja.

Pobjedom protiv Karlovca 2:1 (0:1) nogometaši Lokomotive prekinuli su crnu seriju od tri poraza. Karlovčani su vodili, jedan je protunapad u 28. minuti iskusni Šefančić znalački realizirao i Lokomotivin hod po mukama trajao je do 76. minute. Nervoza je posebno zahvatila domaćina nakon što Antolić nije iskoristio penal u 58. minuti, karlovački golman Kalinić izvrsno je reagirao, obranio tu loptu i sačuvao neizvjesnost.

Ulazak Martinca povezao je igru "lokosa" i kako je vrijeme odmicalo, Karlovčani su sve više disali na škrge, bilo je očito da su "lokosi" bolje fizički pripremljeni, a onda je i kvaliteta došla do izražaja. Pravi je "stiskavac" domaćina ponudio i nekoliko prilika, no do 76. minute gostujuća je mreža mirovala. Tada se ukazao spretni Andrej Kramarić i s dva je pogotka (prvi glavom, drugi nogom) preokrenuo rezultat i donio pobjedu svom sastavu!

- Nakon svega sam sretan i zadovoljan, iako sam se nakon promašenog penala Antolića sjetio utakmice Chelsea – Barcelona! Zasluženo smo pobijedili, osjećao se pritisak nakon tri poraza i ponosan sam na dečke što su se znali vratiti iz ponora - govorio je Lokomotivin trener Tomislav Ivković, dok je trener Karlovca, Sanjin Lucijanić rekao:

- Sretan sam već kad mi momčad dođe na utakmicu! U uvjetima u kojima radimo moram za ovu izvedbu biti ponosan na svoju momčad. "Lokosi" su bili bolji i zasluženo su pobijedili, a u našem je klubu stanje iz dana u dan sve lošije...