Komentari 540

West Ham kaznio greške modrih i s Maksimira otišao s tri boda!

Hrvatski prvak katastrofalno je ušao u utakmici pa se praktički samo čekao trenutak kada će gosti povesti. To se dogodilo u 21. minuti nakon pogreške Theophilea, a za konačnih 2-0 zabio je Rice

Dinamo ipak nije uspio do iznenađenja! West Ham je slavio s 2-0 na Maksimiru i upisao prvu pobjedu u europskim skupinama!

Oni će navijati za West Ham protiv Dinama: Mia Khalifa, Obama, kraljica Elizabeta... VIDEO
Krznar: Theophilea nismo zbog greške izvadili; Moyes: Svaka čast prevoditeljici, to nije lako

Hrvatski prvak loše je ušao u utakmicu. 'Čekićari' su zagospodarili terenom već od prve sekunde, a visok pritisak isplatio im se u 21. minuti nakon što je Antonio presjekao dodavanje Theophilea Catherinea prema Livakoviću i zabio u praznu mrežu.

Europa League - Group H - Dinamo Zagreb v West Ham United
Krznar mora prelomiti i ključeve momčadi dati Luki Ivanušecu...

Koliko je dominirao West Ham pokazuje podatak da su u prvih 25 minuta imali čak 70 posto posjeda u svojim nogama, a Dinamo je mogao biti sretan što je na predah otišao samo s golom zaostatka.

"Uvest ćemo napadača", rekao je pomoćni trener Dinama Alen Peternac na pauzi između poluvremena. I Dinamo je u drugi dio istrčao kao bolja momčad, ali je brzo splasnuo.

VIDEO Antonio iskoristio grešku Theophilea! Rice gol slavio pred Boysima, Ademi ga odmaknuo

Ono što je u 21. minuti bio Theophile, u 50. je bio Josip Šutalo koji je loše dodao loptu, Rice se sjurio i pogodio kroz noge Livakovića.

Za pobjedniču momčad je do 69. minute igrao Nikola Vlašić kojemu je to bila prva utakmica od prve minute u dresu West Hama, a s tribina su ga bodrili sestra Blanka i tata Joško.

Sljedeći euro ispit i priliku za popravni, Dinamo će imati za dva tjedna (30. rujna) protiv Genka koji je danas u gostima srušio Rapid iz Beča.

1. kolo Europske lige: Dinamo-West Ham 18.45 , Maksimir, Zagreb
Dinamo
0 : 2
West Ham
Antonio 21' Rice 50'
87'

Joooj. Napokon je Dinamo nešto dobro iskombinirao, ali ipak nije završilo u mreži. Ristovski je ubacio za Tolića koji je zamalo zakasnio!

83'

Ulazimo u posljednjih desetak minuta utakmice. West Ham sada mirno čuva posjed, kao i vodstvo, i samo bi čudo sprječilo njihovu pobjedu danas!

75'

Mišić izašao, a zamijenio ga je Tolić. Krznar je bacio sve karte u napad. Hoćemo li vidjeti gol Dinama danas?

69'

Utakmica je gotova za Nikolu Vlašića. Bila je ovo prva utakmica Niksija u dresu West Hama od prve minute, a ostavio je skroz solidan dojam. Imao je udarac iz okreta koji je zamalo završio iza leđa Livakovića, a obrambene zadatke odradio je bezprijekorno.

67'

Prva promjena na utakmici Rapida iz Beča i Genka. Gosti iz Belgije poveli su u 69. minuti. Ipak ništa. VAR je promjenio odluku suca.