Zbog "lošijeg općeg stanja" Modrić je propustio trening

1

Zbog nešto lošijeg općeg stanja, odlukom liječničke službe i izbornika Bilića, Luka će preskočiti poslijepodnevni trening u Oslu, piše u priopćenju na stranicama HNS-a

Hrvatska nogometna reprezentacija poslijepodne je stigla u Oslo, a prve informacije koje stižu iz Norveške nikako nisu dobre. Luka Modrić propustio je trening! Kao razlog se navodi 'nešto lošije opće stanje'. Ili su pripreme bile preintenzivne za Modrića ili je sezona bila prenaporna, treće objašnjenje je možda kakva viroza iako liječnici navode kako takvih simptoma nema.

Što god da je, nije dobro, jer teško je uopće zamisliti Euro bez Modrića iako ne treba ništa prejudicirati. Već u subotu od 19 sati znat ćemo je li nešto ozbiljnije. Moći ćemo odahnuti ako najbolji naš nogometaš istrči od 1. minute u prijateljskoj utakmici. Zasad konkurira za sastav.

Donosimo cijelo priopćenje sa stranica HNS-a:

'Zbog nešto lošijeg općeg stanja, odlukom liječničke službe i izbornika Bilića, Luka Modrić će preskočiti poslijepodnevni trening u Oslu...

Liječnici naglašavaju da mjesta zabrinutosti nema, kao što nema nikakvih izrazitih simptoma koji bi upućivali na bilo kakav oblik viroze i slično.

Riječ je o svojevrsnoj prevenciji, odnosno odluci o neizlaganju većim naporima kako se Modrićevo stanje posljedično ne bi pogoršalo.

Prema riječima liječnika hrvatske nogometne reprezentacije, dr. Bahtijarevića i dr. Rakića, za očekivati je kako će se do sutra situacija potpuno normalizirati te da će najbolji hrvatski nogometaš konkurirati za prijateljski susret s Norvežanima.'

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-1: Bel progledao Vidoviću kroz prste, 'modri' čuvaju vodstvo
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Vidović je zabio sjajan gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem