Komentari 11

Zbog nepoštivanja: F. Magath kaznio Mandžukića s 10.000 €

1

Magath je na poluvremenu protiv Borussije M. rekao igračima da će onaj tko izgubi loptu, a nakon toga se odmah ne vrati u obranu, biti kažnjen spomenutim iznosom

Prema pisanju Bilda, trener Wolfsburga Felix Magath kaznio je dvojicu svojih napadača, našeg Marija Mandžukića i Nijemca Patricka Helmesa, s po 10.000 eura zbog nepoštivanja njegovih naredbi...

Prekršaj su dvojica nogometaša napravila u 3. kolu Bundeslige u kojem je Wolfsburg poražen u gostima kod Borussije Mönchengladbach s 4-1. Magath je na poluvremenu, pri rezultatu 3-1, rekao svojim igračima da će onaj tko izgubi loptu, a nakon toga se odmah ne vrati u obranu, biti kažnjen spomenutim iznosom.

Mandžukić i Helmes očito su se, prema Magathovu mišljenju, ogriješili o njegovo pravilo tako da će im se novčanik malo stanjiti.

I dok Bild ne donosi nikakav Mandžukićev komentar, Helmesov savjetnik Ger van Bruch se oštro okomio na Magatha rekavši kako mu je dvostruka uloga, trenera i sportskog direktora, očito udarila u glavu.