Komentari 203

Modrić asistirao, Real slavio protiv Liverpoola u Madridu

Real Madrid pobijedio je Liverpool 3-1 te nosi veliku prednost u uzvratnu utakmicu na Anfieldu. Za 'kraljeve' su zabijali Vinicius (27', 65') i Asensio, dok je za goste zabio Salah u 51. Modrić je asistirao za drugi gol 'Vinija'

Najtrofejniji klub u povijesti Lige prvaka korača prema novom naslovu. Real Madrid slavio je protiv Liverpoola 3-1 na zamjenskom stadionu "Alfredo di Stefano" te nosi veliku prednost u uzvratnu utakmicu na Anfieldu sljedećeg tjedna.

Kloppov 'stroj' se očito pokvario jer Liverpool više ne izgleda kao momčad koja može konkurirati protiv najvećih europskih momčadi. 'Kraljevi', koji su uoči utakmice ostali bez Varanea, a otprije su znali da neće moći računati na Sergija Ramosa, potpuno su neutralizirali napad gostujuće momčadi.

Tko će u Realu igrati obranu? Korona eliminirala i Varanea...

Real je poveo u 27. minuti golom Viniciusa na fantastičnu asistenciju Kroosa duboko sa svoje polovice. Za drugi gol Madriđana asistirala je Liverpoolova obrana tragikomičnom reakcijom kojom su poklonili loptu Asensiju, a ovaj to ne odbija, već matira Alissona za povećanje prednosti u 36. minuti.

Champions League - Quarter Final - First Leg - Real Madrid v Liverpool

Gosti su na prvi udarac čekali sve do 51. minute, a tada je Salah pokupio loptu nakon odbijanca i pospremio u mrežu Courtoisa. Dobio je Liverpool vjetar u leđa tim golom, ali ubrzo su im ugašene sve nade za pobjedu u ovoj utakmici.

Luka Modrić se odlično u bacio 'iza neprijateljskih linija', primio loptu te poslužio Viniciusa koji odmjerenim udarcem zabija svoj drugi, a Realov treći gol na večerašnjoj utakmici.

Modrić igra najviše u Realu, a Euro 2021. je pred vratima...

Uzvratna utakmica je na rasporedu sljedeće srijede (14. travnja), a Jurgen Klopp će morati nešto posebno izmisliti, ukoliko želi proći u polufinale.

Imat ćemo 4 minute sudačke nadoknade!

88'

Ulazimo u smiraj utakmice. Liverpool pokušava smanjiti zaostatak, ali ne ide pa ne ide. Real se organizirano brani i sve upućuje na to da će imati dva gola prednosti uoči uzvrata na Anfieldu.

85'

Uz zasluženi pljesak suigrača izašao je iz igre dvostruki strijelac Vinicius Junior, a zamijenio ga je sunarodnjak Rodrygo.

76'

Ulazimo u posljednjih 15 minuta utakmica s prednošću Madriđana 3-1. Real se povukao i bit će zadovoljan s ovakvim ishodom uoči uzvratne utakmice na Anfieldu.

65'

GOOOOOL. Modrić namjestio Viniciusu za drugi, a Realov treći gol na večerašnjoj utakmici. Real ponovno ima dva gola prednosti.