Zupčev 'double-double', Bojan Bogdanović ubacio 24 koša u 23. uzastopnom porazu Detroita

5

Zubac je u 27:36 minuta na terenu zabio 13 koševa i dodao tome 11 skokova, dvije asistencije, jednu ukradenu i dvije blokade. Bogdanović je učinku od 24 koša dodao dva skoka i dvije asistencije

LA Clippersi Ivice Zupca su sinoć upisali sedmu uzastopnu pobjedu pobijedivši kod kuće s visokih 144-122 New York Knickse, a pobjedu su upisali i Golden State Warriorsi Darija Šarića, dok su Detroit Pistonsi Bojana Bogdanovića doživjeli 23. poraz zaredom.

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac je upisao double-double, u 27:36 minuta provedenih na terenu zabio je 13 koševa (šut iz igre 579) i dodao tome 11 skokova, dvije asistencije, jednu ukradenu i dvije blokade.

NBA: Golden State Warriors at Los Angeles Clippers

Kawhi Leonard je bio najbolji strijelac pobjedničke momčadi sa 36 koševa. Paul George je dodao 25 ​​koševa, a i James Harden je sa 10 koševa i 12 asistencija upisao double-double učinak.

Kod Knicksa najbolji su bili Jalen Brunson i Juliusu Randle sa 22 poena.

Golden State Warriorsi su prekinuli niz od tri poraza i kod kuće su sa 124-120 nadigrali Brooklyn Netse.

Stephen Curry je bio najučinkovitiji kod Warriorsa sa 37 koševa od čega je 16 zabio u zadnjoj četvrtini. Klay Thompson je dodao 24 koša, a Dario Šarić je odigrao 20:54 minute i ubacio 12 koševa (šut iz igre 5/8, trice 2/3) uz šest skokova, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

NBA: Golden State Warriors at Phoenix Suns

Cam Thomas je postigao rekordnih 41 poen za Netse koji su izgubili treći put u pet utakmica.

Detroit Pistonsi Bojana Bogdanovića doživjeli su 23. poraz u nizu, s visokih 146-114 su ih svladali Milwaukee Bucks.

Damian Lillard ubacio je 33 koša za Milwaukee, Bobby Portis dodao je double-double učinak s rekordom sezone od 31 koša.

Cade Cunningham i Bojan Bogdanović predvodili su Detroit s 25, odnosno 24 poena. Bogdanović je odigrao 30:51 minutu na terenu (šut iz igre 8/15, trice 2/6) i učinku od 24 koša dodao dva skoka i dvije asistencije. Marvin Bagley III ubacio je 12 poena i uhvatio rekordnih sedam skokova za Detroit.

NBA: Detroit Pistons at Milwaukee Bucks

Sacramento Kings su kod kuće sa 125-104 nadigrali Utah Jazz najviše zahvaljujući Keeganu Murrayu koji je ubacio 47 poena od čega je 12 trica.

Domantas Sabonis je dodao 20 ubačaja, 10 skokova i osam asistencija za sedmu pobjedu Sacramenta u zadnjih 10 utakmica.

Najbolji kod Utaha bio je Collin Sexton sa 28 poena, a Luka Šamanić nije igrao.