Komentari 44

Zvezdaši ismijavaju Pavkova: 'Uveli smo ga da zabije. I jest...'

"Čudno zvuči, ali Pavkov je golom u 90. minuti pred 50.000 zvezdaša u Ligu prvaka uveo bolju ekipu. Čudno zvuči, ali jako boli", jedan je od komentara navijača Crvene zvezde

Milan Pavkov uveo je Crvenu zvezdu u - Europsku ligu.

Tako glasi jedan od mnogih posprdnih komentara navijača Crvene zvezde nakon što je prvak Srbije na komičan način ostao bez skupine Lige prvaka.

U uzvratu play-offa Lige prvaka protiv Maccabi Haife Zvezda je vodila 2-0, dok Milan Borjan nije primio gol po sredini s 30 metara, a onda Pavkov zakucao loptu u svoju mrežu u 90. minuti.

Dva Milana tragičari Zvezde: Jedan plakao, drugi ga tješio! 'Tko ga krivi, nije pravi zvezdaš'
VIDEO Pogledajte kako je ispala Zvezda: Kanadski Srbin primio gol po sredini pa onda i autogol

Ovo su još neki od komentara:

"Milan Pavkov često je znao biti čovjek odluke, svaka čast, majstore."

"Uveden je da postigne gol... I učinio je. Samo, nije taj gol, Milane."

"Čudno zvuči, ali Pavkov je golom u 90. minuti pred 50.000 zvezdaša u Ligu prvaka uveo bolju ekipu. Čudno zvuči, ali jako boli."

Crvena zvezda ostala bez Lige prvaka autogolom u zadnjoj minuti

Zvezdin napadač nakon utakmice plakao je na terenu, a tješio ga je i branio i drugi tragičar, njegov imenjak Borjan.

- Pavkov je donio sreće, onaj tko osuđuje, nije pravi zvezdaš, Pavkov je na Marakani i van nje donosio radosti. Onaj koji okrivljuje njega ili bilo koga, ili grešku, on nije pravi zvezdaš.

POGLEDAJTE VIDEO: PUT PREKO ATLANTIKA S IVICOM KOSTELIĆEM