Komentari 85

Raspali se na kraju: Hrvatska uvjerljivo izgubila od Srbije...

1

U posljednjih pet minuta utakmice igra Hrvatske se raspala što su Srbi iskoristili i napravili prednost od 17 koševa za konačnih 88-71. U subotu igramo protiv Turske

Hrvatska košarkaška reprezentacija posljednje tri provjere uoči odlaska na Eurobasket u Sloveniju odradit će na Spor Toto turniru u Turskoj. Za izabranike Jasmina Repeša prvi protivnik u Turskoj je bila Srbija, a Hrvatska je izgubila 88-71.

Hrvatska nije dobro ušla u utakmicu. Srbi su vrlo brzo došli na plus 10 (14-4). Do kraja prve četvrtine uspjeli smo tek malo smanjiti pa je Srbija na prvi odmor otišla s prednošću 21-13.

U jednom trenutku druge četvrtine došli smo na samo minus četiri, ali Srbi vrlo brzo opet dižu na plus devet. Ipak, do kraja poluvremena smo smanjili na prihvatljivih minus šest (41-35).

U trećoj četvrtini zaigrali smo bolje, došli do minus dva u jednom dijelu treće četvrtine, ali kada god bi se približili, Srbija je novom mini serijom malo odvojila.

Najbolji kod Hrvatske bio je Marko Tomas sa 16 koševa.

Priliku za popravljanje dojma hrvatski košarkaši imaju u subotu kada igraju protiv domaćina Turske. U nedjelju nas čeka Belgija.