Obavijesti

News

Komentari 79

Dramatična snimka: Vozač se autom zabio u publiku na Street Raceu u Čepinu, ima ozlijeđenih

Dramatična snimka: Vozač se autom zabio u publiku na Street Raceu u Čepinu, ima ozlijeđenih
1

UZNEMIRUJUĆA SNIMKA - Jedan od natjecatelja na Street Race Showu se zabio u publiku, četvero ljudi je prevezeno u bolnicu. Težina ozljeda za sad još nije poznata

Stravična nesreća dogodila se na Street Race Showu koji se ovog vikenda održao na aerodromu u Čepinu. Jedan od natjecatelja se u zabio u ljude u publici. Od publike ga je dijelila samo metalna ograda.

Upozoravamo vas, snimka je uznemirujuća.

Pokretanje videa...

Dramatična snimka iz Osijeka: Vozač se autom zabio u publiku na Street Raceu, ima ozlijeđenih 00:17

- Još sam pod šokom. Srećom, ja sam bio malo više gore. Auto je samo najednom izgubio kontrolu i ljudi su počeli vrištati, ali nije bilo spasa. Pokušali su pobjeći, ali to se sve odigralo u par sekundi. Poslije sam vidio dvije žene da su ozlijeđene. Baš je zastrašujuće bilo. Auto je naletio ravno u njih. Svi smo otišli, sve je otkazano. Tamo je policija - kazao nam je čitatelj. 

Policija je dojavu o nesreći zaprimila u 15.25. Četvero ljudi je ozlijeđeno te su prevezeni u KBC Osijek. Za sad još nije poznata težina ozljeda,  Još uvijek se utvrđuju sve okolnosti događaja. 

- Prijatelj i ja smo također bili u prvom redu. Za samo nekoliko metara smo izbjegli nesreću. Taj auto se zaokrenuo taman ispred nas jer svi vozači imaju običaj raditi tako neki show prije utrke. On je zagrijavao gume. Ipak je to auto od 1500 konja, Audi S2. Nažalost, mislim da je za ovakvu vrstu događaja osiguranje bilo preslabo. Ispred publike su bile one obične metalne ograde kao na koncertima - kazao je drugi čitatelj. Dodaje da je Hitna pomoć za 3 minute uspjela doći do ozlijeđenih te su oni odmah prevezeni u bolnicu. 

- Koliko sam uspio vidjeti dvije žene su imale prijelome nogu, a dvoje ljudi je bilo izgrebano i imalo je lakše povrede - rekao je. 

Street Race Show se održava na aerodromu u Čepinu. Tijekom vikenda tisuće ljudi je došlo gledati utrke automobila. 

POGLEDAJTE VIDEO:

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 79
Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'
IVAN GUTTLER

Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'

U Hrvatskoj su do sada najviše temperature izmjeren u Pločama 42,8 stupnjeva u kolovozu 1981 godine, rekao nam je šef DHMZ-a...
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno
KO ŽIV KO SKUHAN Pali klimu! Pogledajte što dolazi u nedjelju
TOPLINSKI UDAR

KO ŽIV KO SKUHAN Pali klimu! Pogledajte što dolazi u nedjelju

Danas Hrvatsku očekuje pretežno sunčano i izuzetno vruće vrijeme, s temperaturama koje dosežu i 36°C. Povremeno je moguća umjerena naoblaka i rijetki lokalni pljuskovi u unutrašnjosti Dalmacije