Pouka je da nema veze koliko si velik vec koliko si pametan u ovom slucaju ispada Trump sve samo ne pametan.
Cilj mu je bio sprijecit nesto a postigo je da cije
li svjet placa za njegovu glupost.
Amerikanci i Zidovi to su najgore nacije svjeta .
Prikaži još ↓
Ai
ALL in ONE
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
E tugo moja, polupali ih da se neće 20 godina popraviti i oni pobjednici.
Nema tu pobjednika sirotinjo, šta će vam sada poslije ovoga biti bolje?
BL Devin
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Zadivljujuće je kako su ti moćnici s obje strane uspjeli tehnologiju dovesti do savršenstva. Danas običan čovjek na ulici u Teheranu ili Tel Avivu mora imati di
plomu iz aeronautike samo da bi procijenio smije li skoknuti do dućana (ako ga neki projektil već nije sravnio sa zemljom) ili prošetati pesa. Gore lete kamikaza dronovi s potpisom Irana, SAD-a, Izraela... Jadne ptice na tom području valjda lete s bijelim zastavama oko vrata samo da ih netko greškom ne skine sustavom protuzračne obrane. 🦅🏳️Dok se vođe igraju 'Rizika' iz sigurnih fotelja, narod uči gledati u nebo umjesto pred sebe. A s druge strane oceana, obični Amerikanci u tom istom SAD-u grozničavo razmišljaju kako će platiti operaciju npr dobročudnog tumora na želucu ili melanoma na koži prije nego što metastazira i ubije ih. 🏥💸Ili nemaju nikakvo zdravstveno osiguranje, ili imaju ono osnovno koje im ne pokriva ni pošteni zavoj, a kamoli skidanje opasnog madeža. Ali neka, prioriteti se moraju znati! Silna vojska, nosači aviona i ratovi sa svima redom diljem globusa ipak pošteno koštaju. Za rakete i tuđe živote uvijek ima milijardi, a domaći narod neka se liječi guglanjem simptoma. 🎯🇺🇸
Prikaži još ↓
%Š
%Šveđanin%
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovakvim ishodom Iran je pobjednik😂, i upravo zato ih naši NATO saveznici trebaju resetirati svakih 5 godina, a pobjeda treba pripasti Iranu i neka budu ponosni
na ogromna razaranja Irana, uništenje vojne infrastrukture, sustava, vojnih baza, nuklearnog postrojenja, mostova, civilinih objekata, i neka znaju da su Izraelci i Amerikanci i dalje među njima, i prikupljaju sve podatke kao i godinama prije. Pobjedio je Iran😂😂😂strašno razmišljanje imaju ti Iranci, vidi se da nisu baš pametni..
Prikaži još ↓
de
denyyyyy
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Da ste Trumpa ubili bilo bi tek 1:1
nori 🖖
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Je,pobijedili su. Sad se treba desetljećima vračati u 21. stoljeće.
wy
wyacho
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
pobjednik je izrael - tesko su razorene iranske nuklearne fortifikacije, likvidiran vrh iranske teokratske vlasti, oko iranske blokade hornuza uzpostavljena je
americka blokada, zemlja je u gospodarskoj krizi, a iranski teroristicki saveznici - hamas i hezbolah - biljeze poraz za porazom - cak ni greta im ne moze pomoci svojom flotilom - a, kao tocka na "i", slovenija je odbacila palestinsko zastavu i otvara izraelsko veleposlanstvo
Prikaži još ↓
da
dancefloor
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
I kaj je sad napravil?Budu se cijene goriva spustile??Govnari svi do jednog.Ajde sad zuti redakcijo 24-izgubljenih.
Ai
ALL in ONE
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Izađite na balkone
Pozdravite šampione
Iran šampion, Iran šampion 😂😂
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .