Obavijesti

News

Komentari 2

'Novinari su mi javili da imam koronu, tek danas sam dobio službeni nalaz, pozitivan je'

'Novinari su mi javili da imam koronu, tek danas sam dobio službeni nalaz, pozitivan je'

Moj zamjenik je imao temperaturu te mu je u utorak uzet bris. U srijedu je bio pozitivan pa je nas deseta završilo u samoizolaciji i eto pokazalo se da sam i ja dobio koronu, kaže gradonačelnik Ogulina

Dalibor Domitrović gradonačelnik Ogulina pozitivan je na koronu, a evo što kaže kako je to doznao.

- Od novinara i izvještaja u četvrtak sam doznao da sam pozitivan, a službeno su me danas u 8,15 sati obavijestili da imam virus – rekao je za 24sata, dodavši da se odlično osjeća i da nema simptoma. On zna od koga ga je dobio, ali dalje se ne zna.

Epidemiolog Kaić: Trebalo bi zabraniti svadbe, noćne klubove i okupljanje sportske publike
Epidemiolog Kaić: Trebalo bi zabraniti svadbe, noćne klubove i okupljanje sportske publike

- Moj zamjenik je imao temperaturu te mu je u utorak uzet bris. U srijedu je bio pozitivan pa je nas deseta završilo u samoizolaciji i eto pokazalo se da sam i ja dobio koronu. No od kuda virus zamjeniku to ne znamo. Možemo špekulirati no puno ljudi iz Ogulina bilo je na teniskom turniru u Zadru pa pretpostavljamo da od tuda sve kreće – rekao je.

Pitali smo ga kako to da od korone za sada obolijevaju uglavnom SDP-ovci pa kaže: "Nemoguće je da korona bira no i mi smo primjetili da su SDP-ovci pozitivni." 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 2
ZACRNILO SE NEBO Evo što je stiglo do Zagreba! Počela i tuča
NAGLO POGORŠANJE

ZACRNILO SE NEBO Evo što je stiglo do Zagreba! Počela i tuča

Na Jadranu mjestimice umjeren sjeverozapadni i jugozapadni vjetar te bura...
IGORE, ŠTO JE BILO? Za njega je danas 'bal vampira'. Prabaka i baka su mu spašavale Židove
SJEDI, JEDAN!

IGORE, ŠTO JE BILO? Za njega je danas 'bal vampira'. Prabaka i baka su mu spašavale Židove

Igor Peternel (nekoć SDP, danas DOMiNO) poručio je da će se njegova stranka zalagati da se 22. lipnja ukine kao državni praznik i uspostavi "praznik koji će koji bi išao za tim da se vrednuju komunističke žrtve"