Obavijesti

News

Komentari 16

Pit bullovi na smrt izgrizli djecu. Majka ih branila svojim tijelom: 'Grizli su ju po licu, posvuda'

Pit bullovi na smrt izgrizli djecu. Majka ih branila svojim tijelom: 'Grizli su ju po licu, posvuda'

- Do tragedije je došlo ispred obiteljske kuće u Memphisu u četvrtak. Psi su imali više od osam godina i nikada nisu bili agresivni -  izvijestili su iz ureda šerifa okruga Shelby.

Djevojčicu (2) i dječaka (5 mjeseci) na smrt su izgrizli obiteljski psi.

Majka Kirstie Bennard (30) , koja ih je pokušavala obraniti vlastitim tijelom, nalazi se u teškom stanju u bolnici.

Ostavio otvorena vrata pa su njegovi psi izgrizli djevojku
Ostavio otvorena vrata pa su njegovi psi izgrizli djevojku

- Do tragedije je došlo ispred obiteljske kuće u Memphisu u četvrtak. Psi su imali više od osam godina i nikada nisu bili agresivni -  izvijestili su iz ureda šerifa okruga Shelby.

Tri psa gotovo rastrgala ženu: Ostala bez nekih dijelova tijela
Tri psa gotovo rastrgala ženu: Ostala bez nekih dijelova tijela

Riječ je o obiteljskim psima pasmine pit bull, koji su ih napadali punih deset minuta. Oba psa eutanazirana su dan nakon brutalnog napada.

- Stavila je svoje tijelo na Lillyno kako bi je pokušala zaštititi. Grizli su ju po cijelom tijelu, uključujući i lice - rekao je Bennardin ujak, Jeff Gibson, a prenosi USA Today

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 16
ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!
NEVJEROJATNO

ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!

Policija nam je potvrdila kako ima informacija o nesreći, a nakon kojeg je došlo do sukoba kojeg istražuju...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno