Obavijesti
GUVERNER VUJČIĆ: 'Profitirat ćemo od eura, strah od poskupljenja je pretjeran...'
Komentari 316
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

rođo101
ne sumjam da će ekipa sa slike profitirat
Gost_Gost
Ma što će profitirati netko sa 1500 kuna mirovine ili 3000 kuna plaće? Što nas pravite toliko ludima.
Dk
Ovo dvoje da ima drzave davno bi u Remetincu bilo!!
PATRICIA
Da je euro tako dobar ne bi obicni gradani Njemacke zalili za svojim markama.VI nam namecete nesto sto samo po sebi nema logike....REFERENDUM!!
pg
Čim Vujčić to kaže, znaš da je laž
giustizia
Ti da. Ti i jos vas nekolicina cete profitirati. Drugi ce bankrotirati (koji jos uvijek nisu).
billi Galeb
ne možemo izgubiti ono što nemamo ??? Imali smo bar dostojanstvo ali sada više ni to ....sluge pokorne prodali smo se sa dobrobit 200 ili i koja više obitelj da Prikaži još ↓
mo
istina, oni će kao i uvijek dosad profitirati, a nas ko jebe
PATRICIA
Imate li hrabrosti raspisati REFERENDUM??Bojite se rezultata građanskog misljenja?Imate i debelih razloga za to!STOP euru!
adika
da profitirati ćete od Eura dobro si rekao, a nama ostalima kao i obično kur.c, mada sumnjam da će tvoja i druge žene biti zadovoljne Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .