Ma što će profitirati netko sa 1500 kuna mirovine ili 3000 kuna plaće? Što nas pravite toliko ludima.
Dk
Deaktivirani korisnik
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo dvoje da ima drzave davno bi u Remetincu bilo!!
PATRICIA
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Da je euro tako dobar ne bi obicni gradani Njemacke zalili za svojim markama.VI nam namecete nesto sto samo po sebi nema logike....REFERENDUM!!
pg
prvi general
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Čim Vujčić to kaže, znaš da je laž
giustizia
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Ti da. Ti i jos vas nekolicina cete profitirati. Drugi ce bankrotirati (koji jos uvijek nisu).
billi Galeb
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
ne možemo izgubiti ono što nemamo ??? Imali smo bar dostojanstvo ali sada više ni to ....sluge pokorne prodali smo se sa dobrobit 200 ili i koja više obitelj da
uživa krv i znoj naroda ...E to je dokaz koliko smo jadan i proklet narod i kako je krenulo za 500 godina ćemo izumriti jer ovde nema budućnosti za nove generacije !
Prikaži još ↓
mo
mali od kužina
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
istina, oni će kao i uvijek dosad profitirati, a nas ko jebe
PATRICIA
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Imate li hrabrosti raspisati REFERENDUM??Bojite se rezultata građanskog misljenja?Imate i debelih razloga za to!STOP euru!
adika
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
da profitirati ćete od Eura dobro si rekao, a nama ostalima kao i obično kur.c, mada sumnjam da će tvoja i druge žene biti zadovoljne
sa tim kur.em, jer kod vas nema čak ni mekanoga.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .