Trump je "poderao" Obamin sporazum s Iranom i sad planiraju otprilike taj isti sporazum opet vratiti!
tb
treca bojna neprobojna
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Iran bi trebao povuci sve svoje paravojske iz susjednih drzava. Neka ih oni hrane i neka budu u svojoj zemlji umjesti da teroriziraju Libanon, Siriju Irak i Jem
en.
Prikaži još ↓
starii_vatrogasec 0076
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
CIA je malo skepticna , da se iranski rezim bude drzao pravila dogovora u vezi nuklearnog programa . U petak se potpisuje dogovoreni sporazum , a Libanon ostaj
e otvoreni problem , koji bi se trebao rijesiti izmedju , Libanona i Izraela ……….
Prikaži još ↓
Ko
KorisnikovoIme
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Iran MORA imati nuklearno oruzje, to ce biti dobar nacin odvracanja genocidne drzave od napada
Em
Emperor24
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Židovi na aparatima ;)
Kn
Kada nismo za dom bili
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako Dane. Tebe će pitati. A Izrael i Pakistan mogu imati
051Rijeka
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Još kada vi ne bi imali....Ne vidim baš u čemu je razlika...
aj
ajapap700
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Brent nafta: bilježi pad na 82,44 dolara po barelu.WTI nafta: bilježi pad na 80,13 dolara po barelu.Trend: Cijene su u oštrom padu i dostigle su najniži nivo od
početka ožujka!
Koliko ćemo čekati da počmu padari cijene na benzinskim crpkama?
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .