Komentari 63

Barcelona slomila Sociedad u 2. dijelu, Pedro uvalio škarice

3

Naslov prvaka u Primeri Barceloni je udaljen još samo dvije utakmice. Neymar je načeo Real Sociedad u 51. minuti, a Pedro zapečatio pobjedu krasnim škaricama

Barcelona je na dva koraka od naslova španjolskog prvaka. Katalonski velikan svladao je Real Sociedad 2-0 na Camp Nouu i tako se osvetio Baskima za poraz u prvom dijelu sezone.

Čudo je što je Barça sve uspjela promašiti u prvom dijelu. Neymarov šut obranio je Rulli u 13. minuti, Piqué je u 29. pucao ravno u golmana gostiju, a Suárez glavom pucao centimetrima pokraj stative. Ipak, obrana Sociedada pokleknula je u šestoj minuti nastavka.

Messi je ubacio s desne strane, jedan od gostujućih braniča dirao loptu glavom i idealno poslužio Neymara koji na drugoj stativi zabija za 1-0 i erupciju oduševljenja na Camp Nouu.

Potez utakmice ipak pripada Pedru Rodríguezu . Fantastičnim škaricama pet minuta prije kraja Španjolac je probio Rullija i postavio konačan rezultat.