Komentari 37

Kovačić fantastično asistirao i oduševio Zvonimira Bobana

1

Kovačić je lakoćom prošao dvojicu igrača i poslao perfektnu vertikalu. Bila je to lijepa akcija i sretan sam zbog njega, rekao je Zvonimir Boban u komentaru za Sky

Inter je u 12. kolu na San Siru svladao Livorno s 2-0, što je 'nerazzurrima' treća pobjeda u posljednje četiri utakmice Serie A.

Milanska momčad do prvog je pogotka stigla nakon što je gostujući golman Francesco Bardi ubačaj domaćina spremio u vlastitu mrežu, dok je za drugi gol uvelike zaslužan hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić, koji je u igru ušao u 59. minuti utakmice. Kovačić je u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon odličnog prodora sjajno asistirao za Yutoa Nagatomu koji je zabio za konačnih 2-0.

- Kovačić je lakoćom prošao dvojicu igrača i poslao perfektnu vertikalu. Bila je to lijepa akcija i sretan sam zbog njega - rekao je Zvonimir Boban u komentaru za Sky.

Za Inter je i nakon 200 dana odsutnosti zbog ozljede Ahilove tetive, ponovno zaigrao neuništivi kapetan, 40-godišnji Javier Zanetti, upisavši tako 604. nastup u talijanskom prvenstvu.