Komentari 33

Lazio pobijedio Inter na Meazzi nakon 15 godina, Kova sjajan

1

Sjajni Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu, bio je najbolji igrač ne samo svoje momčadi, već i susreta. Na talijanskom Eurosportu dobio je najveću ocjenu, 8.3

Večeras se do kraja odigralo 36. kolo Serie A, a niti jedan domaćin nije uspio pobijediti što je uistinu raritet.

Ranije od ostalih na travnjaku je bio Milan i došao do vrijedne pobjede u Pescari. Bilo je 4-0, a dva gola zabio je sjajni Mario Balotelli. Otkad se vratio u Italiju, odigrao je 11 utakmica i zabio 11 golova! Ante Vukušić zagrijao je klupu, nije ulazio u igru.

Na Meazzi je Inter doživio novi poraz, peti prvenstveni ove sezone! Lazio je slavio nakon dugih 15 godina! Do 70. minute su gosti vodili 2-1, a onda Alvarez nije iskoristio penal. Samo je potvrdio titulu tragičara utakmice jer je u 42. promašio prazan gol sa šest metara. Konačnih 3-1 postavio je Onazi.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu, bio je najbolji igrač ne samo svoje momčadi, već i susreta. Na talijanskom Eurosportu dobio je najveću ocjenu, 8.3, a idući najbolji kod 'nerazzurra' bio je Alvarez sa 6,7.

Siena je nadomak ispadanja nakon novog poraza, a na putu u 2. ligu je i Palermo.