Komentari 52

Mourinhu sad kriva i doktorica Eva: Uopće ne razumije igru...

7

Chelsea je bio s igračem manje od 52. minute. Pred kraj utakmice Hazard je ostao na travi, a na teren je požurila liječnica. Mourinho je poludio i počeo urlati na nju...

Suci, vremenski uvjeti, protivnički bunker, teren, navijači... Jose Mourinho pronašao je novog krivca. Chelsea je kiksao na startu nove sezone protiv Swansea Cityja (2-2), a Portugalac je u zadnjim minutama utakmice napao klupsku liječnicu Evu Carneiro.

- Ona ne razumije nogomet. Svatko tko sjedi na klupi, bez obzira radi li se o treneru, liječniku ili sekretarici, mora razumjeti igru i situaciju u kojoj se klub nalazi u tom trenutku - rekao je Mourinho nakon što je urlao na liječnicu svoje momčadi.

Chelsea je bio s igračem manje od 52. minute i izravnog crvenog kartona Thibauta Courtoisa. U samoj završnici susreta Chelsea je jurnuo u napad, Eden Hazard je nakon jednog starta završio na travi, a u teren je požurila doktorica Eva Carneiro. To je razljutilo Mourinha jer je znao da će sad Hazard morati van pa tražiti da ga sudac pusti u igru, dok će u to vrijeme njegova momčad imati još jednog igrača manje.

- Kad izlazite na teren pomoći igraču morate biti sigurni da je on ozbiljno ozlijeđen. Ja sam bio siguran da Edenu nije ništa. Dobio je udarac u duelu i bio je samo umoran. Moj liječnički tim ostavio me s devet igrača na terenu kad je protivnik napadao i to me zabrinulo jer smo mogli primiti gol i izgubiti - objasnio je Mourinho .