Komentari 169

Kakva golčina Modrića: Luka zabio za veliki preokret Reala

5

Luka Modrić zabio je novi prekrasan gol za Real. Ovog puta hrvatski reprezentativni veznjak odapeo je s 25 metara i zabio golčinu u preokretu Reala protiv Mallorce

Luka Modrić zabio je drugi gol za Real u Primeri. I to kakav. Prihvatio je hrvatski veznjak jednu odbijenu loptu na 25 metara od gola Mallorce, napravio korak naprijed, pucao i fantastično pogodio gornji lijevi kut golmana Mallorce. Bilo je to za vodstvo Reala 3-2.

Osim gola, Luka se istaknuo odličnom igrom u veznom redu Reala. Puno je trčao, razigravao i bio je jedan od najboljih igrača madridske momčad. Kao točka na i došao je i prekrasan gol.

Stvari nisu za Real dobro izgledale nakon prvih 45 minuta. Mallorca je vodila 2-1. Poveli su gosti na Santiago Bernabeu u 6. minuti golom Nsue. Real je izjednačio u 15. minuti golom Higuaina, a novi šok za navijače Reala uslijedio je u 21. minuti kada je zabio Alfaro.

U nastavku je Real zaigrao puno bolje i u samo šest minuta zabio tri gola i okrenuo utakmicu u svoju korist. U 52. minuti zabio je Cristiano Ronaldo, dvije minute kasnije pogodio je Luka, a za dva razlike Reala zabio je Higuain kojem je to bio drugi gol na utakmici.

U samoj završnici utakmice Real je zabio i peti gol. Özil je proigrao Higuaina, a  on je iz prve dodao samom Benzemi kojem nije bilo teško pospremiti loptu u praznu mrežu.

Nakon 28. kola Real ima 61 bod, deset manje od Barcelone, ali i utakmicu više.

Primera, 28. kolo:

• Real Sociedad - Valladolid 4-1 (Griezmann 33, 44, Agirretxe 39, Prieto 48 / Guerra 87)
  • Getafe - Athletic 1-0 (Borja 7)
  • Real Madrid - Mallorca 5-2 (Higuain 14, 57, Ronaldo 51, Modrić 54, Benzema 90+2 / Nsue 6, Alfaro 21)