Komentari 11

Zagreb dobio Vardar i osvojio treće mjesto u regionalnoj ligi

1

Iako su u polufinalu izgubili od mađarskog Veszprema, rukometaši PPD-a Zagreb skupili su snage za osvajanje 3. mjesta pobjedom nad makedonskim Vardarom...

Rukometaši Zagreba ipak su prebrodili poraz od Veszprema u polufinalu završnog turnira SEHA lige te u utakmici za treće mjesto svladali makedonski Vardar 26-23 (11-10).

Nakon izjednačenog prvog poluvremena u kojem je više od igre imao Vardar, momčad Veselina Vujovića proigrala je u nastavku te zahvaljujući odličnim obranama Filipa Ivića te golovima Horvata, Vuglača, Obranovića i Brozovića, okrenula rezultat.

Kod Zagreba su najefikasniji bili Sandro Obranović i Ilija Brozović s pet golova, dok je Mario Vuglač dodao 4. Filip Ivić imao je 12 obrana. Vardar je pak predvodio Dobrivoje Marković s pet golova, a gol manje zabio je Igor Karačić