BISTE LI JE PREPOZNALI?
FOTO Bujna vatrena navijačica Magdalena bodri nogometaše, a evo kako je prije izgledala
Navijačica Magdalena Keškić privukla je pozornost javnosti nakon Svjetskom prvenstvu u Katru zbog zanimljivog izgleda, a ni sada nije ostala 'dužna' svojim pratiteljima na društvenim mrežama.
Magdalena je spremna za novu utakmicu Vatrenih na Svjetskom nogometnom prvenstvu.
Pozirala je u oskudnom badiću i sa zastavom.
Pokazala je iskresanu liniju i bujne obline.
Njeni obožavatelji ne prestaju joj upućivati komplimente.
No Magdalena je ranije znatno drugačije izgledala, a mnogi je na starim fotkama uopće ne bi niti prepoznali.