IBIZA JOJ GODI
Maja Šuput nakon prekida sa Šimom žari i pali! S prorezom do bedra mami uzdahe na Ibizi
Bazen, restoran, plaža pa izlazak. Tako izgleda raspored Maje Šuput na Ibizi, odakle gotovo svakodnevno dijeli nove fotografije. Nakon prekida sa Šimom Elezom okružila se prijateljicama, a uz ljetne razglednice redovito pokazuje i modna izdanja koja plijene pažnju.
Ovoga su puta glavnu riječ vodile široke bijele hlače visokog proreza koje su istaknule njezin preplanuli ten. Kombinirala ih je s crnim bodyjem, sandalama na petu i velikim sunčanim naočalama, a ispred poznatog natpisa Destino Five Ibiza spremno je pozirala s prijateljicom.
Ovoga su puta glavnu riječ vodile široke bijele hlače visokog proreza koje su istaknule njezin preplanuli ten. Kombinirala ih je s crnim bodyjem, sandalama na petu i velikim sunčanim naočalama, a ispred poznatog natpisa Destino Five Ibiza spremno je pozirala s prijateljicom.
Uz fotografije je kratko poručila: 'Let's go', a pratitelji su je, kao i uvijek, zatrpali komplimentima.
A prije nekoliko dana uživala je gotovo do zore u jednome klubu.
Zaplesala je i s nepoznatim mladim muškarcem.
Primio ju je oko struka i uhvatio ritam noći... Maja je uzvratila te je i ona njega obujmila rukama.
Pjevačica ja snimku objavila na svom Instagram profilu.
Preko dana Maja se opušta na bazenu, gdje uživa u suncu i ljetu.
Na odmor je Maja otišla nakon nastupa u Zadru, gdje pažnju privukla u uskom kombinezonu leopard uzorka.
Outfit je upotpunila cipelama na visoku petu te ogrlicom s natpisom 'SEXY'.
'Zadar kao i uvijek totalni lom! Bila je ovo najtoplija noć ove godine. Doslovno! Hvala od srca, savršena atmosfera kao i uvijek', napisala je Maja uz fotke.
A da je crvena njezina boja pokazala je i u Svetvinčentu, gdje je prije par dana također održala koncert, ovoga puta u kratkoj haljinici.
Nedavno je izdala novu pjesmu, duet s Natalie Balmix, 'Nedovoljno lijep'.
Na društvenim mrežama je pokazala i kako je izgledalo snimanje spota te otkrila da je za odjevanje nekih kombinacija bila potrebna i pomoć kolega...