Tom Holland završio je u bolnici nakon nezgode na setu Spider-Mana. Glumac je pao i udario glavom te su ga prevezli na liječenje zbog mogućeg potresa mozga...
Show
Komentari 3Tom Holland završio je u bolnici nakon nezgode na setu Spider-Mana. Glumac je pao i udario glavom te su ga prevezli na liječenje zbog mogućeg potresa mozga...
Britanski glumac Tom Holland (29) završio je u bolnici nakon ozljede koju je zadobio na snimanju novog filma o Spider-Manu u petak, navodi Daily Mail. Tijekom snimanja scene je navodno pao i udario glavom te ga je vozilo hitne pomoći odvelo u bolnicu zbog sumnje na potres mozga. Snimanje filma bi se trebalo nastaviti za nekoliko tjedana, kada se Holland oporavi.
Glumac se pojavio na humanitarnoj večeri u Londonu u nedjelju, zajedno sa svojom partnericom Zendayom, no navodno je otišao ranije jer se nije osjećao dobro.
Ranije je otkriveno kako je premijera novog nastavka Spider-Mana pomaknuta na 31. srpanj 2026. godine, no Hollandova ozljeda mogla bi utjecati na to te ponovno pomaknuti datum.
I Holland i Zendaya su vrlo zauzeti u posljednje vrijeme jer će se oboje naći i u novom filmu Christophera Nolana 'The Odyssey'.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+