Show

Komentari 12

Podrška kapetanu: Majka Luke Modrića zabrinuta na tribinama u Katru, a sestra 'okinula' selfie

5

Dosta teška utakmica, pogotovo 1. poluvrijeme, zadnjih 15-ak minuta 1. dijela počeli smo igrati bolje. Drugo poluvrijeme smo bili bolji, imali smo neke šanse, nismo uspjeli zabiti, rekao je Luka nakon utakmice

Hrvatska nogometna reprezentacija u srijedu 23. studenog odigrala je prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Katru. 'Okršaj' s Marokom prošao je bez postignutih golova. Obje reprezentacije upisale su tako po jedan bod u grupnoj fazi te sada iščekuju novog protivnika. Na utakmicu u Dohi stiglo je nekoliko tisuća hrvatskih navijača, među kojima su bili i članovi obitelji našeg kapetana Luke Modrića (37).

POGLEDAJTE VIDEO:

Ni dugine boje ni hrvatska zastava: Evo kakvu će traku na SP-u nositi kapetan Modrić 01:46

Utakmicu protiv Maroka pratili su Lukina majka Radojka, otac Stipe i sestra Diora, a fotografi su ih uhvatili u zanimljivom trenutku. Naime, sestra Diora se na tribinama fotkala, dok je majka zabrinuto gledala pa pisala poruke na mobitel.

KATAR 2022 - Roditelji i sestra Luke Modrića pratili utakmicu Maroka i Hrvatske

Kapetan reprezentacije nakon utakmice je bio vidno nezadovoljan zbog neriješenog ishoda.

Knoll: 'Dečku pokušavam riješiti vizu za prvenstvo. Ne slažem se sa zakonom, ali prilagodit ću se'

- Dosta teška utakmica, pogotovo 1. poluvrijeme, zadnjih 15-ak minuta 1. dijela počeli smo igrati bolje. Drugo poluvrijeme smo bili bolji, imali smo neke šanse, nismo uspjeli zabiti iz tih šansi. Šteta, sigurno bismo još bolji bili - kazao je Modrić još vruće glave.