Komentari 3

Adriano kao nekada: Zabio triput u pobjedi Flamenga

3

Bivši napadač Intera je nakon dvije lošije partije konačno proradio. U pobjedi protiv Internacionala (4-0) zabio je iz igre, iz slobodnjaka i iz penala

Dvije posljednje utakmice donijele su očajnu atmosferu u svlačionicu Flamenga. Izgubili su od Recifea 4-2, pa od Coritibe 5-0 i upalilo se zvono za uzbunu. Ni najveća zvijezda Flamenga, problematični Adriano, nije u ove dvije utakmice bio pravi. Sve dok nije morao. U grad je došao Internacional i Adriano je s tri komada vratio osmijeh na lica navijača.
Niz je započeo u 13. minuti. Pobjegao je u kontru, golman je izašao, a Adriano ga lagano ljevicom prebacio za 1-0. Rezultat je povisio Emerson, a Adriano je hvatao zalet za nastavak. U posljednjoj minuti poluvremena dobio je šansu iz slobodnog udarca i nije pogriješio. Opalio je preko zida i zabio drugi put u utakmici. Da kompletira dojam, u 68. minuti je uzeo loptu kada je dosuđen penal za Flamengo. Pogodio je mrežu Internacionala i treći put i ponovno privukao pažnju svjetske javnosti. Kao nekada, u svojim najboljim danima...