Komentari 36

Ancelotti nakon pobjede: Bez Modrića u igri gubimo posjed

On je nevjerojatno kvalitetan i iznimno je teško izvršiti pritisak na njemu, ali Valverde je bio taj koji je postigao gol kojim smo izborili finale, rekao je trener Reala Carlo Ancelotti

Nakon pobjede Real Madrida protiv Barcelone s 3-2 i prolaska u finale Superkupa, trener Carlo Ancelotti nahvalio je hrvatskog maestra Luku Modrića (36) koji je igrao do 82. minute i zaradio ovacije s punog stadiona.

Hrvatska na Maksimiru uoči Malte VIDEO

- On je nevjerojatno kvalitetan i iznimno je teško izvršiti pritisak na njemu, ali Valverde je bio taj koji je postigao gol kojim smo izborili finale. Moramo procijeniti stvari. Bez Modrića u igri gubimo posjed, ali s Valverdeom dobivamo na okomitosti i snazi u napadu - rekao je Ancelotti, koji je u 82. minuti uveo u igru Valverdea baš umjesto Luke.

Spanish Super Cup - Semi Final - Real Madrid v FC Barcelona

Kraljevski klub je do finala odveo gol Urugvajca Fedea Valverdea u 98. minuti, a vrlo kvalitetan i dinamičan El Clasico prvi puta se igrao u Saudijskoj Arabiji.

Real je došao do vodstva u 26. minuti kada je Modrić započeo akciju i dodao Benzemi, koji u šansu gura Viniciusa, a Brazilac šalje loptu pored Ter Stegena.

Modrić ostaje u Realu? 'Ma on ima doživotni ugovor s klubom'

Barca je u 41. minuti poravnala rezultat nakon ubacivanja Dembelea i loše reakcije Militaoa, koji je loptom napucao Luuka De Jonga. Nizozemac je spretno reagirao te se lopta od stative odbila u mrežu. Benzema je u 72. zabio za 2-1, ali Katalonci su ponovno izjednačili preko Ansu Fatija u 84. minuti na dodavanje Albe i tako izborila produžetak. U 98. minuti Real i po treći puta vodi, a lijepu i preciznu akciju nekoliko igrača Reala okončao je Valverde.