Komentari 18

ANKETA Julardžija kao Anderson Costa! Je li opravdano isključen?

3

Edin Julardžija u 83. minuti zamijenio je Golubickasa, a tri minute kasnije sudac mu je pokazao izravan crveni karton. Podsjetio je na legendarnog Andersona Costu

Prije sada već punih 16 godina Anderson Costa ušao je u legendu HNL-a nakon što je u najvećem hrvatskom derbiju dobio crveni karton samo 20-ak sekundi nakon ulaska u igru. Danas je slično učinio mladi igrač Gorice.

ARHIVA - Zagreb: Dinamo naslov prvaka Hrvatske 2006. proslavio pobjedom nad Hajdukom 1:0

Edin Julardžija u 83. minuti zamijenio je Golubickasa, a tri minute kasnije sudac mu je pokazao izravan crveni karton zbog užasnog starta na Nejašmiću.

Osijek je rezultatom 2:1 pobjedio Goricu

Julardžija je, dojma smo, dodao u uklizavanju i džonom startao iznad zgloba Osijekovog veznjaka. Bio je to opasan prekršaj, Toplak je bio bijesan na suca, kao i igrač koji je tvrdio da se jednostavno nije mogao zaustaviti.

Kako god, otišao je na hlađenje prije nego što se praktički uspio oznojiti, a Gorica do kraja utakmice s igračem manje nije uspjela opasnije zaprijetiti Osječanima.

Predsjednik Gorice ogorčen na Čuljka: Pao je pod pritiskom Bebeka. Suci su nas oštetili!
Beljo od 'raporta' spasio Brunu Marića, Bjelica dobio napadača

Inače, Julardžija je čitavu omladinsku karijeru proveo u Maksimiru, no za prvu momčad 'modrih' odigrao je tek tri utakmice nakon čega su uslijedile posudbe u Slaven i Šibenik.