Komentari 107

Anonimac uništio Real: Zabio im 4 gola, Modrić i ekipa nemoćni!

5

Taty Castellanos je postao prvi nogometaš u 21. stoljeću koji je zabio Realu četiri gola u jednoj utakmici španjolskog prvenstva. Inače, on je igrač Girone na posudbi iz MLS-a

U 31. kolu LaLige, Real Madrid je doživio debakl na gostovanju u Kataloniji! 'Kraljevi' su izgubili 4-2 od Girone i upisali šesti poraz u sezoni.

Apsolutni junak susreta bio je Argentinac Taty Castellanos koji je zabio sva četiri gola domaće momčadi i tako postao prvi nogometaš u 21. stoljeću koji je zabio Realu četiri gola u jednoj utakmici španjolskog prvenstva!

Prvo je u 12. minuti zabio glavom, a drugi je utrpao u 24. istrčavši kontru i pogodivši kroz noge Andrija Lunina. Do hat-tricka je došao u prvoj akciji u drugom poluvremenu, pa četvrti, u 62. minuti, zabio - opet glavom. Inače, radi se igraču koji je ove sezone u Gironu stigao na posudbu iz MLS-a.

LaLiga - Girona v Real Madrid

Prvi gol Castellanosa pogledajte OVDJE

Drugi pogledajte OVDJE

Treći pogledajte OVDJE

Četvrti pogledajte OVDJE

Zanimljivo, trener mu nije dopustio da pokuša oboriti još pokoji rekord, već ga je zamijenio u 72. minuti.

Golove za Real su zabili Vinicius Junior (2-1), te Lucas Vasquez (4-2), a Luka Modrić igrao je do 63. minute kada ga je zamijenio Tchouameni.

Real se odavno isključio iz borbe za naslov prvaka, no ovim je porazom ugrozio i drugo mjesto na tablici. 'Kraljevi' imaju 65 bodova, a gradski rival Atletico pet manje, a i utakmicu manje.