Komentari 25

Antonio Čolak srušio Borussiju Dortmund! Poraz Nike Kovača

2

Subotnji popodnevni program 20. kola Bundeslige ponudio je pet utakmica. Vodeći Bayern povećao je vodstvo pred Leipzigom, a poraz je ubilježio i trećeplasirani Eintracht, ali i četvrtoplasirani Dortmund

Hrvatski napadač Antonio Čolak golom u 67. minuti srušio je Borussiju Dortmund! Bio je to gol za 2-1. Prethodno je Boyd zabio za 1-0 Darmstadta, a žuto- crne je u igru vratio Guerreiro u 44. minuti.

Niko Kovač i njegov Frankfurt teško su stradali na gostovanju u Leverkusenu kod Bayera 3-0. Chicharito je pogađao u 5. i 63. minuti, a pobjedu je potvrdio Volland u 78. minuti. Ante Rebić priliku je kod Kovača dobio od 52. minute.

Leipzig je upisao drugi uzastopni poraz. Ovaj put kod kuće ih je s 3-0 razbio HSV. Papadopoulos je zabio u 18. za 1-0, u 24. je Walace bio strijelac za 2-0, a konačni rezultat postavio je Hunt u sudačkoj nadoknadi.

Bayern je u tek u završnici slomio Ingolstadt 2-0. Vidal u 90. i Robben minutu kasnije osigurali su pobjedu gostima.

Borussia Mönchengladbach je kao gost golom Hazarda u 12. minuti slavila kod Werdera 1-0.