Komentari 50

Arsenal je do pobjede došao tek u posljednjim sekundama

1

Nijedan domaćin nije pobijedio na otvaranju prvenstva. Činilo se da će tim smjerom i Arsenal, ali u zadnjim minutama oba dijela stigli su do 2-1 protiv Crystal Palacea...

Gostujuća momčad povela je u 35. minuti nakon što je na asistenciju Puncheona odlično reagirao Hangeland, ali vodstvo gostiju trajalo je samo deset minuta, kada je Koscielny odlično iskoristio ubačaj Sancheza.

A kad se činilo da će gosti stići do velikog boda, prvo je u 89. minuti Puncheon zaradio drugi žuti, da bi samo dvije minute kasnije Ramsey iskoristio gužvu u kaznenom prostoru Crystal Palacea i postavio konačnih 2-1.

Treba napomenuti i da je od hrvatskih nogometaša igrao Nikica Jelavić, i to svih 90 minuta u pobjedi Hull Cityja od 1-0 na gostovanju kod QPR-a.