Komentari 31

Arsenal sredio Everton u 1. dijelu, ozlijedio se Mesut Özil

1

Nakon ispadanja iz FA kupa i Lige prvaka, Arsenal se u potpunosti posvetio Premiershipu i pobijedio u srazu kod Evertona 2-0 golovima Welbecka i Iwobija za očuvanje treće pozicije

Everton je postao mušterija Arsenala u posljednje vrijeme. "Topnici" su svladali "toffeese" 2-0 na Goodison Parku, što im je četvrta uzastopna pobjeda nad liverpulskim plavcima.

Golovima Dannyja Welbecka i Alexa Iwobija u prvom poluvremenu Wengerova se momčad stabilizirala na trećem mjestu premijerligaške ljestvice s 55 bodova, osam manje od vodećeg Leicestera koji od 16 sati gostuje kod Crystal Palacea.

Loša vijest za Arsenal ozljeda je Mesuta Özila koji je izašao 16 minuta prije kraja utakmice nakon što ga je nezgodno nagazio John Stones. Sumnja se na ozljedu gležnja.

Sastav Roberta Martíneza muku muči s formom na domaćem terenu u posljednje vrijeme. Ovo mu je bila osma utakmica bez pobjede u posljednjih devet utakmica te šesti poraz. Nalazi se na 12. mjestu ljestvice.