Atletico juri prema naslovu: Suarez srušio neugodni Bilbao | 24sata

Atletico juri prema naslovu: Suarez srušio neugodni Bilbao

Atletico Madrid napravio je veliki korak ka naslovu prvaka Španjolske nakon što je u Madridu pobijedio Athletic Bilbao s 2-1, te vodi sa šest bodova više od Barcelone i osam od Real Madrida. Athletic je poveo u 21. minuti pogotkom Ikera Muniaina, a Atletico je izjednačio u nadoknadi prvog dijela, kada je udarac glavom Marcosa Llorentea promijenio smjer i završio u mreži. Atletico je pobjedu donio Luis Suarez koji je u 49. minuti izborio penal, a potom ga sam realizirao za njegov 18. pogodak sezone. Ivo Grbić i Šime Vrsaljko ostali su na klupi domaćina. Atletico vodi s 62 boda, a baskijska momčad je osma s 33 boda.