Komentari 18

Babo presudio Portlandu, Luka Dončić vratio se i izdominirao

1

Bogdanović je minutu i 45 sekundi pogodio svoju prvu i jedinu tricu na utakmici za +5, a potom u završnici ostao miran na liniji slobodnih bacanja, pa je gostima sav trud u Vivin Smart Home Areni ispao uzaludan

Donovan Mitchell brojao je do 35 koševa, Joe Ingles do 26, ali da Bojan Bogdanović i Rudy Gobert nisu "dali ruku" sa 16 poena svaki, teško bi Utah izašla na kraj s Portlandom. Jer i gosti su, bez Marija Hezonje, imali vrući dvojac u Lillardu (34) i McCollumu (25), međutim, iako su srezali minus od 20 koševa s početka posljednje četvrtine na samo -1, domaćini su ostali pribrani u neočekivano dramatičnoj završnici.

Želite Bogdanovića gledati na All Staru? I vi možete glasati!
Želite Bogdanovića gledati na All Staru?  I vi možete glasati!

Bogdanović je minutu i 45 sekundi pogodio svoju prvu i jedinu tricu na utakmici za +5, a potom u završnici ostao miran na liniji slobodnih bacanja, pa je gostima sav trud u Vivin Smart Home Areni ispao uzaludan.

Luka Dončić vratio se nakon četiri propuštene utakmice i 12 dana stanke zbog ozljede gležnja, a koliko znači Dallasu, pokazao je odmah po povratku ne pokazujući znakove zamora materijala s 24 koša, 10 skokova i 8 asistencija. Mavericksi su dobili Spurse sa 102-98, ali gosti su završnom serijom 13-0 samo "isfrizirali" rezultat.

- I dalje moram držati led na gležnju. Mlad sam, želim igrati i ne propustiti nijednu utakmicu - rekao je Slovenac.

Iako je Chris Paul odigrao jednu od boljih utakmica sezone (23 k, 11 a, 6 s), Oklahoma nije imala šanse protiv Memphisa (97-110) koji je tako zaustavio Thunderov domaći niz na četiri pobjede.

New Yorku je pripao gradski derbi s Brooklynom (82-94) ponajprije zahvaljujući Juliusu Randleu i njegova 33 koša, dok je Sacramento izvukao produžetak protiv Minnesote, ali ne i pobjedu. Wolvese su vukli Dieng (21 k, 15 s) i Wiggins (18 k, 10 s), malo više nego Holmes (20+18) i Bogdanović (19+7) Kingse.