Komentari 12

Balaban dvama golovima donio pobjedu Panionisu

1

Bivši napadač Dinama Boško Balaban briljirao je u susretu 10. kola u kojem je zabio oba pogotka u pobjedi 2-1 svog Panionisa protiv Xanthija...

U susretu 10. kola grčke Superlige Panionios je na krilima Boška Balabana slavio u gostima protiv Xanthija 2-1. Bivši Dinamov igrač startao je od prve minute, a goste je doveo u vodstvo u 18. minuti. Domaćini su preko Zienczuka izjednačili u desetoj minuti drugog poluvremena, da bi Bole Top svojim drugim pogotkom u 85. minuti donio sva tri boda Panionisu koji nakon nepunog 10. kola zauzima 7. mjesto.