Komentari 24

Bayern jedva slomio Nürnberg, Mandžukić se ispromašivao...

5

Mandžo je igrao cijelu utakmicu u Bayernovoj domaćoj pobjedi protiv Nürnberga u Bundesligi (2-0). Bavarci su zabili tek u 69. preko Riberyja. Robben je zabio za 2-0

Nogometaši Bayerna teže od očekivanog slomili su otpor slabašnog Nürnberga u 3. kolu Bundeslige. Momčad Pepa Guardiole slavila je 2-0 golovima Francka Riberyja i Arjena Robbena.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić ispromašivao se u Bayernovoj domaćoj pobjedi. Mandžo je pet puta pucao, ali golman Nürnberga nije se dao.

Bavarci su slomili otpor gostiju tek u 69. minuti preko Riberyja. Konačnih 2-0 devet minuta kasnije postavio je Arjen Robben.

Bayern je ovom pobjedom produljio nevjerojatan niz nepobjedivosti u Bundesligi na 28 utakmica.