Komentari 190

Kraj za prvaka Europe! Bayern pobijedio, ali PSG večeras slavi

PSG je u polufinalu Lige prvaka! Parižani su imali prednost 3-2 iz Münchena i uspjeli su je obraniti na Parku Prinčeva. Choupo-Moting je zabio jedini gol na utakmici

PSG je u polufinalu Lige prvaka! Francuska momčad izgubila je od Bayerna na Parku Prinčeva 1-0, ali je zahvaljujući golovima u gostima izborila prolaz dalje. Parižani su prvu utakmicu pobijedili 3-2.

Hansi Flick uoči PSG-a: Mbappé će u jednom trenutku sigurno biti najbolji nogometaš svijeta

Momčadi Hansija Flicka nije uspjela zabiti i drugi gol nakon što ih je Chuopo-Moting doveo u prednost pretkraj prvog poluvremena.

Champions League - Quarter Final Second Leg - Paris St Germain v Bayern Munich

PSG je nizao promašaje, ali Bavarci ih jednostavno nisu uspjeli kazniti. Neymar je u prvom dijelu unutar nekoliko minuta pogodio stativu i prečku, a promašivao je i Mbappe.

Bayern nije bio dominantan kao u prvoj u utakmici. Falilo je snage u veznom redu gdje su Gueye i Paredes obavili odličan posao. Prepustili su Nijemcima loptu, ali nisu im dali proći.

Tako smo nakon 'minhenske ljepotice' gledali 'pariške promašaje', ali Parižani su svejedno prošli dalje i osvetili za poraz iz finala Lige prvaka prošle godine te će ove sezone ponovno tražiti svoj prvi 'klempavi pokal'.

Dinamo uz City i PSG, jedan od pet klubova koji su još 'živi' u svim natjecanjima koje igraju!
Uzvratna utakmice četvrtfinala Lige prvaka: PSG-Bayern 21.00 , Park Prinčeva, Pariz

90+'

Jaoooo. Opet spašava Keylor Navas. PSG mora izdržati još minutu!

90'

Ajmeee. PSG propustio meč loptu. Neymar i Mbappe su izigrali obranu Bayerna, ali Neuer je 'neurovski' na vrijeme izletio i izbio loptu.

86'

Opet se Parižanima 'tresu gaće'. Kombinirali su u protivničkom šesnaestercu Bavarci, ali šut Musiale je blokiran.

85'

Što je ovo? Hansi Flick vadi Chuopo-Motinga, a ubacuje Martinez? Napadača za stopera. Zašto Hansi?