Bayern srušio Koln i odgodio proslavu naslova Leverkusena

Klub iz Leverkusena osvojit će prvi naslov u povijesti ako u nedjelju svlada Werder. Igra pred svojim navijačima i sve je spremno za proslavu pa je Bayern tek odgodio neizbježno

Bayern, Borussia Dortmund i Leipzig ostvarili su pobjede u 29. kolu Bundeslige.

Bayern je u Münchenu s 2-0 pogocima Rafe Guerreira (65) i Thomasa Mullera (90+3) teškom mukom svladao "davljenika" Köln i tako odgodio proslavu naslova Bayera, koji Bavarcima bježi 13 bodova. Klub iz Leverkusena osvojit će prvi naslov u povijesti ako u nedjelju svlada Werder

U borbi za četvrto mjesto i Ligu prvaka Leipzig je golovima Danija Olma, Bena Šeška i Lucasa Opende slavio na svom travnjaku s 3-0 protiv Wolfsburga, za koji je Lovro Majer igrao od 55.  minute.

VIDEO Pogledajte prekrasan gol Olma protiv Majerovih 'vukova'

Leipzig ima tri boda više od Borussije Dortmund, koja je slavila u gostima kod imenjaka iz Gladbacha s 2-1. Dortmund je s dva gola Austrijanca Marcela Sabitzera poveo 2-0, a na kraju je morao s igračem manje, jer je isključen Adeyemi (55), grčevito braniti pobjedu.

Kramarić je 19. minuti lijepo asistirao Čehu Kaderabeku za vodstvo Hoffenheima kod Mainza, no njegova momčad je potom primila četiri gola i izgubila.