Komentari 51

Bilić: Jako sam zadovoljan, a Payet je igrač koji radi razliku

1

Jako sam zadovoljan. Momci su pokazali karakter i zaslužili smo pobjedu. Čak i kad smo gubili, nastavili smo igrati nogomet, rekao je menadžer West Hama Bilić

West Ham je u sklopu 21. kola engleske Premier lige pobijedio Bournemouth na gostovanju 3-1. Igrač utakmice je bio povratnik Dimitri Payet. West Ham je stigao do četvrte u svim natjecanjima i treće pobjede u prvenstvu.

- Jako sam zadovoljan. Momci su pokazali karakter i zaslužili smo pobjedu. Čak i kad smo gubili, nastavili smo igrati nogomet. Rekao sam igračima da u nastavku trebaju pokazati više hrabrosti i to se isplatilo - rekao je Bilić pa dodao:

- Zabili smo tri sjajna gola. Dimitri Payet je pokazao da je top igrač. Čekali smo da se vrati jer on radi razliku, suigrače čini boljima. Od njega očekujem da tako igra uvijek iako još nije sto posto spreman.

Dvostruki strijelac bio je Enner Valencia.

- Enner je bio odličan. Bio je sjajan prošle godine i on je veliki dobitak za nas. Brz je i zna zabiti gol - zaključio je menadžer West Hama Slaven Bilić.

Inače, Bilić je uzvratio Bournemouthu za neočekivani poraz u Premier ligi u trećem kolu ovogodišnjeg prvenstva. West Ham je tada izgubio 4-3.