o zašto sve dobro traje tako malo, premalo,

Dražene, Dražene, sliko i priliko košarke,

tvoj će lik živjeti vječno u srcu tvoje majke Hrvatske."

Uz brojna poznata lica iz svijeta sporta, politike i estrade oko Draženova se groba tijekom cijeloga dana skupljaju 'obični' ljudi, navijači i djeca u dresovima s New Jerseyevom 'trojkom', obožavatelji lika i djela pokojnog Dražena Petrovića.

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.

VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem
Nova europska prvakinja: Prije džuda bila sam mala bucka, a trenirala sam u skloništu