Komentari 7

Bivši trener Dinama srušio CR-a i Brozovića: Udaljio ih od titule

Zvjezdana momčad sve je dalje od naslova prvaka, a Al-Raed na čelu s Igorom Jovićevićem srušio ih je 'u njihovom dvorištu'. Nisu ni blizu slavlja bili igrači od silnih milijuna

Cristiano Ronaldo vjerojatno ni ove godine neće osvojiti titulu s Al Nassrom u Saudijskoj Arabiji, a udaljio ih je od toga hrvatski trener Igor Jovićević. Bila je to velika večer za njega i Al Raed jer su u 23. kolu tamošnjeg prvenstva s 3-1 (1-1) na gostovanju pobijedili zvjezdanu momčad.

Cijelu je utakmicu u redovima domaćih odigrao i Marcelo Brozović, a gosti su poveli već u 18. minuti preko El Berkaouija, a šest minuta kasnije su domaći izjednačili golom Yahije. Već na otvaranju drugog dijela u 46. minuti su gosti poveli preko Fouzaira, a konačnih 3-1 postavio je Sayoud

Bilo je čak 11 minuta nadoknade što je posebno razljutilo Jovičevićevu momčad, ali na kraju su sigurno slavili i došli na 13. mjesto lige. Al Nassr je ostao na drugom mjestu, ali sad ima devet bodova manje od vodećeg Al Hilala uz jednu utakmicu manje, ali razmak do vrha je sve veći...