Komentari 2

Bogdanović imao lošu večer, ali Utah pobijedila Orlando Magic

Utah Jazz došla je do pete uzastopne pobjede. Kod kuće je pobijedila Orlando Magic 114-99. Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović nije briljirao.

POGLEDAJTE VIDEO: Bojan Bogdanović na treningu

Bojan Bogdanović 00:49

Bogdanović je utakmicu završio sa sedam poena uz loš postotak šuta iz igre. Pogodio je samo dva šuta iz 12 pokušaja. Skupio je i sedam skokova, uz tri asistencije i jednu krađu, ali je i četiri lopte izgubio.

Domaćin je sjajno ušao u susret i već nakon prve četvrtine imao je velikih 16 razlike (28-12). Međutim, u drugoj četvrtini vidjeli smo obrat. Orlando je drugu dionicu dobio sa 27-16 smanjivši zaostatak na pet razlike (44-39).

U trećoj dionici gosti su uspjeli izjednačiti (54-54), a nakon tri perioda igre rezultat je bio 77-74 za Utah. Ipak, u posljednjoj četvrtini domaćin je dominirao i taj period igre dobio je 37-25 za konačnih 114-99.

NBA: Orlando Magic at Utah Jazz

Najbolji strijelac u pobjedi Jazza bio je Donovan Mitchell, koji je zabio 24 poena, a Jordan Clarkson dao je već tradicionalno impuls s klupe i zabio 18. Kod Orlanda, koji ove sezone igra jako loše, Wendell Carter Jr. ponovno je bio najbolji s 22 poena.

- Oni su momčad za doigravanje, a to je ono što takve momčadi rade u trećoj ili četvrtoj četvrtini. Oni igraju košarku koja je neophodna za pobjedu - kazao je Orlandov Cole Anthony, koji je susret završio uz 18 koševa, šest skokova i pet asistencija.

- U napadu samo se mučili, no obrana je odradila dobar posao. Nismo dopustili da naš napad utječe na našu obranu - podvukao je Mitchell, najbolji kod Utaha.

Utah je trenutačno na četvrtom mjestu Zapada s omjerom 35-21, dok je Orlando na 14. mjestu Istoka s omjerom 13-44.