Komentari 10

Bombetina! Pogledajte golčinu Vizingera kojom je srušio CSKA

Bivši napadač Rijeke postigao je u 22. minuti uistinu spektakularan prvijenac ove sezone u Europskoj ligi i, lako moguće, možda i najljepši gol u svojoj karijeri kojim je doveo WAC na prag prolaska skupine

Povukao je loptu desetak metara, namjestio se i opalio s 25 metara, možda i više. Dario Vizinger (22) zabio je možda i gol cijelog kola Europske lige kojim je Wolfsberger srušio CSKA-a u Moskvi (0-1) te došao na korak do prolaska skupine zajedno s Dinamom!

Bivši napadač Rijeke postigao je u 22. minuti uistinu spektakularan prvijenac ove sezone u Europskoj ligi i, lako moguće, možda i najljepši gol u svojoj karijeri.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Europa League - Group K - CSKA Moscow v Wolfsberger

Austrijanci su izbacili Moskovljane iz kombinacija za prolazak skupine, a budući da je Dinamo pomogao protiv Feyenoorda, bit će im dovoljan i bod protiv Nizozemaca kod kuće u sljedećem kolu.

Vizinger je ljetos iz slovenskog Celja stigao u Wolfsberger i to s naslovom prvaka Slovenije. Zabio je prošle sezone 23 gola u 35 utakmica uz 12 asistencija i bio drugi strijelac lige iza Ante Vukušića, dok mu je u ovoj sezoni ovaj gol bio peti u svim natjecanjima u 14 nastupa.

Dario Vizinger: Mi smo 'kraljevi' penala, a Dinamo je kući favorit
Vizinger: Draži mi je osvojen naslov u Sloveniji, nego u HNL-u

- Povratak u Rijeku? Gledajte, tamo mi je bilo baš lijepo. Uživao sam raditi s Matjažom Kekom (58), a u Sloveniju sam otišao isključivo kako bi dobio bolju minutažu - govorio je ljetos.

Zanimljivo, Vizingeru se piše i naslov prvaka Hrvatske s Rijekom iz sezone 16/17. Odigrao je te sezone jedine dvije utakmice u 1. HNL, protiv Osijeka dvije minute te 63 protiv Istre.

- Draži mi je naslov s Celjem. U Rijeci i nisam igrao, a to sam bio stožerni igrač. Sportski direktor kazao nam je uoči sezone da je cilj borba za naslov, ali tome se i nismo nadali nakon slabijeg ulaska u prvenstvo. Nekako smo u finišu dostigli i prestigli Olimpiju i iznenadili sve.