Komentari 34

Borussia bi na Haalandu mogla zaraditi 55 mil. u godinu dana

3

Došao za 20 milijuna eura, u 59 minuta igre zabio pet golova Ne dobar nego vrhunski, svjetski posao kluba koji se diči najboljom nogometnom atmosferom na planeti. Dortmund je - nogometni raj

Dobar posao u Dortmundu. Već tradicionalno, a sa Erlingom Haalandom (19) zajamčeno kako god okreneš.

Borussia Dortmund 00:19

Norveški wunderkind u Borussiju je došao iz RB Salzburga početkom ove godine. Nijemci su Austrijancima platili 20 milijuna eura, a dečko je onda - u 59 minuta igre zabio pet golova (!).

Na gostovanju kod Augsburga ulazak s klupe, 34 minute na travnjaku i tri gola u 20 minuta! Kod kuće sa Kölnom ulazak s klupe i dva gola u 10 minuta. 'Monstrum'. Borussia je u obje utakmice zabila pet komada: pobjede 5-3 pa 5-1.

Borussia Dortmund - 1st FC Cologne

Erling je sin Alfa-Ingea Haalanda (47) koji je sedam godina bio je norveški reprezentativac, igrao za Manchester City, Leeds i Nottingham Forrest pa doživio san svakog roditelja: sin ga je počeo nadmašivati već u tinejdžerskoj dobi.

A Borussia je klub u kojem se ne skidaju osmijesi sa lica. Ako Erling Haaland ostane duže u Dortmundu uživat će se u njegovim golovima, bodovima i trofejima koje će donositi. Ako ode... Slijedi kupanje u lovi.