Komentari 48

Briljantni Olić donio je pobjedu Wolfsburgu protiv Werdera...

5

Ivica Olić zabio je treći bundesligaški gol sezone protiv Werdera na svom terenu. Bayern je pobijedio Köln 2-0, Dortmund izgubio kod Schalkea, a Bayer remizirao

Ivica Olić ne prestaje tresti mreže za Wolfsburg. U vrlo efikasnoj suboti za hrvatske reprezentativce 35-godišnji Slavonac zabio je pobjedonosni gol za "vukove" u domaćoj utakmici protiv Werdera (2-1).

Ubacio je Vierinha, a Olić sam na petercu fino postavio glavu i pogodio drugi kut za 2-1. To mu je bio već treći gol ove sezone. Od prve minute u sastavu Wolfsburga, osim Olića, igrao i Ivan Perišić koji se u potpunosti oporavio od ozljede ramena. Olić je izašao u 86. minuti, a Perišić je dobio svih 90 minuta.

Bayern je u šestom kolu njemačke Bundeslige slavio na gostovanju u Kölnu 2-0. Pogotke za Bavarce postigli su Mario Götze i Halfar (autogol).

Bavarcima ide na ruku kriza Borussije Dortmund, koja je bez pobjede u posljednje tri bundesligaške utakmice. Kloppova momčad danas je poražena u Gelsenkirchenu od Schalkea 2-1.

Bayer Leverkusen nije uspio pobijediti u Freiburgu (0-0), a bivši dinamovac Tin Jedvaj odigrao je svih 90 minuta i dobio žuti karton.