Britanci su tražili povrat svog novca zbog Čilića i Berdycha | 24sata

Komentari 64

Britanci su tražili povrat svog novca zbog Čilića i Berdycha

1

TREPTAJ OKA Marin Čilić i Tomaš Berdych izgubili su kombinirano za sat i 54 minute. Za to su gledatelji na ATP World Tour Finalsu morali izdvojiti čak 850 kuna

Dva najgora meča u karijeri Marin Čilić je odigrao baš u svojoj najboljoj sezoni. Đoković ga je s terena O2 Arene u Londonu poslao u svlačionicu za 56 minuta, a Wawrinka je u Monte Carlu bio još brži. Za samo 46 minuta završio je meč s Marinom.

- U nekim mečevima poeni samo prolaze, a ti ne prestaješ tonuti. Pokušavaš nešto promijeniti, ali što god ‘izmisliš’, jednostavno ne djeluje. Eto, tako sam se osjećao protiv Đokovića - rekao je hrvatski tenisač.

Britanski mediji sarkastično su napisali da je dio gledatelja nakon meča tražio povrat novca jer nisu dobili pravu vrijednost za njega. Pogotovo jer se i Wawrinka s Berdychom obračunao za samo 58 minuta. Društvo s tribina vjeruje da za manje od dva sata tenisa nisu trebali platiti 850 kuna.

- Sreća je da me format natjecanja ne izbacuje iz turnira nakon prvog poraza. Protiv Berdycha moram igrati puno bolje, ovaj poraz me mora probuditi - istaknuo je Marin Čilić.

Naš najbolji tenisač i s Berdychom ima negativan omjer, izgubio je pet od devet međusobnih mečeva. No Marin je slavio u posljednja dva, u Wimbledonu i US Openu. Prije poraza od Đokovića Čilić je u dvorani ove sezone izgubio samo jedanput, i to baš od Berdycha.

Naravno, meč Marina i Berdycha igra se danas u popodnevnim satima, ne prije 15 sati, a ulaznica za njihov meč košta samo 150 kuna. Za gledanje Đokovića i Wawrinke u 21 sat treba izdvojiti 700 kuna.