Na taktove pjesme Bijelog Dugmeta Luka Bulić primio se mikrofona i odao počast dinamovcima koji su ušli u povijest: 'Nakon 48 zima proljeće nam miriše, proljeće nam miriše, Dinamo povijest piše'
Sport
Komentari 7Na taktove pjesme Bijelog Dugmeta Luka Bulić primio se mikrofona i odao počast dinamovcima koji su ušli u povijest: 'Nakon 48 zima proljeće nam miriše, proljeće nam miriše, Dinamo povijest piše'
Dugo, duuugo smo na ovo čekali i onda nam magla padne pred oči. Nema veze - Dinamo je u Europi i na proljeće, napisao je komičar Luka Bulić, koji je na Anteni Zagreb izveo svoj novi Bullhit u čast velikom Dinamovom uspjehu.
'Proljeće nam više uteć neće,
kada budu ful zeleni, kada budu ful zeleni europski tereni.
Nakon 48 zima, proljeće nam miriše proljeće nam miriše
Dinamo povijest piše'.
POGLEDAJTE VIDEO
Dinamo je pobijedio Spartak 3-1 u 4. kolu Europske lige i s četiri pobjede iz četiri utakmice izborio je prvo europsko proljeće nakon 48 godina. Plave čekaju još najmanje dvije utakmice nokaut faze sljedeće godine u proljetnom dijelu natjecanja.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+