Komentari 50

Caktaš: Žao mi je, ali bolje da vam ne kažem što su mi vikali

1

Moja je reakcija bila nepotrebna. To se nije odnosilo na navijače koji su uz nas i kad loše igramo i koji su nam omogućili kredit, nego na dva, tri na zapadu, kaže Caktaš

Mijo Caktaš iskreno se pokajao za vrijeđanje navijača nakon utakmice s Lokomotivom, kada im je poručio 'Jedite go..a'. Hajduk ga je kaznio s 15.000 eura i taj će se iznos naplatiti iz Mijinih ranije neisplaćenih bonusa, a ne iz plaće.

- Moja je reakcija bila nepotrebna. To se nije odnosilo na navijače koji su uz nas i kad loše igramo i koji su nam omogućili kredit, nego na dva, tri čovjeka na zapadu. Tako sam reagirao, žao mi je, nije trebalo tako ni ispasti.

Što su ti vikali?

- Bolje da vam i ne ponovim što su mi vikali.

Bojiš li se reakcija navijača?

- Znam da sam pogriješio i nadam se da će i oni razumjeti mene. Znaju da se to nije odnosilo na one prave navijače. Uvijek će biti takvih koji viču, a i ako mi budu zviždali ubuduće, ja ću se znati nositi s tim.

Skupa škola?

- Je, skupa je.

Jesi zaradio toliko u karijeri?

- Svi znate koliko zarađujem (6000 kuna mjesečno op.a.).

Je li bilo po gradu problema?

- Nije.

Nisi dobro igrao, znači li to da si bio umoran, da ti se skupilo i od reprezentacije?

- Sve je rečeno, sve znate, utakmica je bila takva kakva je. Prvo poluvrijeme dobro, drugo loše...

Što dalje?

- Idemo u Osijek pobijediti. Ja ću ući hladne glave u utakmicu, bez obzira što se sve događalo. Očekujemo pobjedu.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti