Čavlina morao napustiti igru već na poluvremenu! Doznajemo težinu ozljede golmana lokosa

Silvio Čabraja morao je iz igre izvaditi golmana Nikolu Čavlinu koji se uhvatio za koljeno prilikom pada. Čavlina je uspio izdržati do kraja poluvremena, ali nije mogao nastaviti utakmicu u drugom dijelu

Lokomotiva i Osijek remizirali su u prvoj utakmici 24. kola HNL-a. Domaćin su poveli u utakmici bez puno uzbuđenja nakon gola Smakaja. Iskoristio je Smakaj lošu procjenu Malenice i zabio za vodstvo. Isti igrač igrao je rukom u svom šesnaestercu nekoliko minuta prije kraja susreta, a sudac Erceg pokazao je na bijelu točke s koje je Mierez postavio konačan rezultat.

Osijek se spasio u posljednjim minutama utakmice. Smakaj zabio, a onda skrivio penal

Na poluvremenu je Silvio Čabraja morao iz igre izvaditi golmana Nikolu Čavlinu koji se uhvatio za koljeno prilikom pada. Čavlina je uspio izdržati do kraja poluvremena, ali nije mogao nastaviti utakmicu u drugom dijelu. Ozljeda jednog od najboljih golmana lige zabrinula je igače i stručni stože lokosa.

Ipak, doznajemo kako se ne radi o težoj ozljedi. Sumnja se da je ozlijedio meniskus, a više će se znati u subotu kada će mladi golman ići na detaljan pregled. Prema prvim prognozama neće morati na operaciju, ali više će pokazati sutrašnji pregled.

VIDEO Mierez iz penala ispravio veliku grešku Malenice za remi protiv lokosa u Kranjčevićevoj

Osijek je s 35 bodova ostao na četvrtom mjestu, a Lokomotiva, kojoj je ovo bio 12. remi u ovoj sezoni, zauzima petu poziciju s 30 bodova.