Komentari 8

Cibona došla do pete pobjede u ligi protiv favorita Budućnosti

1

Nakon pobjede protiv Krke, Cibosi su nastavili pobjeđivati u ABA ligi. Ovaj su put bili bolji od favorizirane crnogorske momčadi Budućnosti koju su pobijedili rezultatom 83-77

Košarkaši Cibone slavili su u 11. kolu ABA lige u Zagrebu protiv podgoričke Budućnosti s 83-77 (15-18, 17-16, 26-23, 25-20).

Cibona je do važne pobjede nad euroligašem stigla u krajem treće i u zadnjoj četvrtini, te su favoriziranoj momčadi nanijeli tek treći poraz u ligi. Još sredinom treće četvrtine gosti su vodili s 11 razlike (39-50), ali je Cibona pokazala karakter i došla do pete pobjede.

Cibonu su predvodili  Markota (23, 4 trice) i Ljubičić (22, 7 asista), a goste Gordić (18).

Cibona je na omjeru 5-6, a Budućnost ima 8-3.