Komentari 40

City se nije proslavio ni u Ligi prvaka ni objavom na Twitteru

1

STERLIIIIIIIING! Grmio je glas Cityjevog spikera kad je Raheem zabio pobjedonosni gol za domaće, ali samo nekoliko sekundi kasnije cijeli je stadion ušutio. Nema gola, ali ima reakcije na Twitter profilu

Kao što je to bilo u sezoni 12/13 kad je u 93:20 zabio Aguero, sad je otprilike u tim minutama zabio Raheem Sterling. Na stadionu je bila ludnica, Guardiola je završio u petom redu tribina, a nekoliko sekundi nakon - šok i nevjerica.

Čak je i administrator službenog Twitter profila 'građana' vjerojatno glavom udario po tipkovnici i napisao 'Wfiuhefijvbeojefvnojegfnvepgfjevgpinbgw'. Samo nebo zna što je to trebalo značiti i je li to bila reakcija na Sterlingov gol, odluku VAR-a ili jedno i drugo.

Bilo kako bilo, Tottenham je nakon velike drame na Etihadu izgubio 4-3, ali zbog boljeg omjera golova u gostima prošao je dalje u polufinale Lige prvaka. Pepovi izabranici još su jednom posustali u četvrtfinalu, a već ih u subotu čeka prilika za uzvrat Spursima u Premiershipu.